Пральний порошок українського виробника

Пральний порошок оптом

Пропонуємо засіб для прання всіх типів білизни українського виробництва Silver Clean 3kg Universal, який поєднує в собі ідеальну чистоту і свіжість. Підходить для прання білих і кольорових тканин. Не руйнує колір і добре відпирає засохлі плями.

Silver Clean містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для машинного й ручного прання. Після прання білизна набуває приємний запах, який довгий час зберігається на речах.

Порошок для прання Silver Clean не містить фосфатів, отже не викликає алергію, їм сміливо можна прати нижню білизну і постіль.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Пральний порошок оптом

Якісний пральний порошок - це запорука чистоти Ваших речей. Він повинен мати приємний запах і ефективно видаляти будь-які навіть найскладніші плями. При виборі порошку необхідно враховувати кілька важливих факторів: це тип тканини, режим прання і, звичайно ж таки, ступінь забруднення одягу.

Порошок для прання Silver Clean відмінно підійде для видалення з одягу білкових і жирових плям, які дуже складно вивести звичайними засобами. Він швидко приведе в порядок сорочку або штани, які ще пару днів назад здавалися Вам абсолютно безнадійними. Останнім часом дуже популярні пральні порошки з кондиціонером, які роблять речі м'якими на дотик і створюють відчуття комфорту і свіжості.

Продаж прального порошку в Україні

У нас можна купити пральний порошок оптом в будь-якій кількості. Вся продукція, розміщена в каталозі, порадує Вас низькими цінами і високою якістю.

Порошок для прання оптом часто замовляють пральні, хімчистки, готелі, а також заводи і фабрики. він ефективно відпере будь-які забруднення на постільній білизні, одязі, поверне охайний зовнішній вигляд замасленої спецформі робітників.

Купуйте пральний порошок в нашій компанії, і ми оперативно доставимо Ваше замовлення в будь-який регіон України!

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully