Пральний порошок оптом

Пральний порошок оптом

Пропонуємо засіб для прання кольорової білизни українського виробництва Silver Clean 3kg Color, який поєднує в собі ідеальну чистоту і свіжість. Підходить для прання білих і кольорових тканин. Не руйнує колір і добре відпирає засохлі плями.

Silver Clean містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для машинного й ручного прання. Після прання білизна набуває приємний запах, який довгий час зберігається на речах.

Silver Clean не містить фосфатів, отже не викликає алергію, їм сміливо можна прати нижню білизну і ліжко.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Порошок незамінний для обробки предметів з бавовни і льону, які для отримання оптимального результату доводиться прати в гарячій воді.

Висока ефективність очищення різних забруднень. У складі порошку присутні спеціальні добавки і досить високий вміст таких шкідливих, але дієвих ПАР.

Порошок краще використовувати в тому випадку, коли потрібна інтенсивна чистка складних забруднень, якщо ви перете "купками" 1 раз в тиждень-два.

Пральні порошки призначені для прання «грубої» білизни, ніжні тканини і шерсть краще довірити іншим засобам. Зате порошок, на думку експертів, краще гелів і капсул справляється зі складними плямами, при цьому обходиться дешевше.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully