Гель для прання ціна оптом

Гель для прання ціна

Пропонуємо рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 9990 мл Color з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Рідкий порошок Silver Clean має всі переваги звичайного порошку. Додає одягу приємний аромат, швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і дієво усуває плями від жиру.

Silver Clean містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах, підходить для машинного прання. Не подразнює шкіру рук.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Особливості рідкого прального порошку.

Невелика пляшка із засобом компактна, а тому гель можна зберігати де завгодно, ніяких додаткових вимог по цьому пункту немає.

Порошок підходить і для ручного прання. На відміну від сухого, гель не вимагає часу для розчинення. достатньо лише додати теплу воду і він розчиниться. При цьому на темних речах не залишається розводів.

Так як прати краще в прохолодній воді порошок в рідкому вигляді в боротьбі із застарілими плямами стає менш ефективним, тому доцільно додати в контейнер для виведення плям.

Як використовувати рідкий порошок.

Заливати склад можна в окремий контейнер, але зручніше все ж таки користуватися мірною кришкою, яку виробники пропонують в комплекті з самим засобом. У нього наливають гель і відправляють прямо в барабан машинки.

Якщо контейнера немає, підійде будь-яка пластикова кришка. Також засіб можна наливати безпосередньо на одяг.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully