Гель для прання оптом в Україні

Гель для прання оптом в Україні

Пропонуємо рідкий засіб для прання кольорової білизни від українського виробника Silver Clean 9990 мл Color з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Пропонуємо універсальний засіб для прання - рідкий пральний порошок Silver Clean 9990 мл Color, який не поступається за якістю відомим брендам таким, як Аріель, Персил, Тайд, і має всі переваги звичайного порошку.

Silver Clean додає одягу приємний аромат, швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і дієво усуває плями від жиру.

Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах, підходить для машинного прання. Не подразнює шкіру рук.

Silver Clean додасть Вашій білизна дійсно бездоганну чистоту.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Переваги рідкого прального порошку.

Рідкий гель для прання в порівнянні з порошком відноситься до одягу набагато дбайливіше за рахунок чого одяг залишається привабливим зовні набагато довше. Використання рідкого гелю допоможе уникнути «запраності» речей.

Сухі порошки нерідко викликають алергічну реакцію, чого не скажеш про альтернативні засоби. Рідкий гель безпечний для вашого здоров'я і навколишнього середовища, в той момент як частки сипучого прального порошку залишаються в повітрі, і доводиться дихати хімією.

До складу гелів не входить фосфат, який шкодить навколишньому середовищу, а ось в складі практично всіх інших порошків він незмінно присутній.

Рідкий засіб піниться набагато менше. У лотку, куди засипають сухий порошок, часто залишаються його частки, що не тільки не економно, але ще й шкідливо. Його дуже складно видалити з поверхні, і тому з кожним новим пранням в барабан надходить вже застояний непридатний засіб.

Якщо ви використовуєте для прання інноваційний засіб, то легко можна відмовитися від додаткових витрат на кондиціонер для білизни, так як він просто не потрібен. Засоби і без кондиціонера надають речам м'якості і приємного аромату.

Від рідкого порошку на одязі ніколи не залишається білих плям і розводів, він відмінно відпирається навіть без застосування додаткового полоскання. Виробники курток і пуховиків рекомендують покупцям прати такі вироби саме рідкими засобами.

Використовувати рідкий засіб для прання набагато економніше, так як його потрібно набагато менше для хорошого ефекту.

На ринку представлений широкий асортимент рідких засобів і у покупців є можливість вибирати різні за обсягами ємності і по запахам.

Прати такими засобами краще при низьких температурах води в 30-60 градусів, що допомагає знизити витрати електрики.

В стиральные гели, благодаря их жидкой формуле, можно добавлять различные экстракты, смягчающие компоненты и перекисные соли, и прочие добавки для дезинфекции, устранения запахов и улучшения внешнего вида тканей. Так ч то гели - средство для ухода за дорогими вещами и для стирки на каждый день.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully