Гель для прання купити оптом

Гель для прання купити оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 9990 мл Свіжість Лаванди з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean додає одягу приємний аромат, швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і дієво усуває плями від жиру.

Silver Clean містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах, підходить для машинного прання. Не подразнює шкіру рук.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Переваги гелів для прання.

Переваги миючих засобів потрібно розглядати з двох точок зору: ефективність і нешкідливість для здоров'я і навколишнього середовища.

Рідкі засоби максимально ефективно справляються з пранням слабозабрудненої і сильнозабрудненої білизни, при температурі води в межах 30-40 ° С. При цьому як їх особливе значення потрібно відзначити строгу передпризначеність, з якою пов'язано різноманітність гелів.

Ви можете вибрати гелі для прання білих, кольорових та чорних речей, шерсті, кашеміру, шовку, слабозагрязнённих і сильно і т. д. Всі вони мають спеціальні склади, які забезпечують максимально ефективний результат для своєї категорії.

Рідкий порошок Silver Clean допоможе вам добитися дійсно сяючої білизни, при цьому не зіпсує волокна тканини агресивними хімічними сполуками.

Переваги гелів:

Незамінні для прання виробів з делікатних тканин. Гелі є найбільш м'якими миючими засобами. Вони менше, ніж порошок, руйнують колір і структуру матеріалу. Гель Silver Clean відмінно збереже яскравість будь-якої речі.

Легко і швидко розчиняються у воді, тому що є рідкими і не містять твердих часток.

Ефективно виполікуються, не залишаючи білих розводів на темних виробах. Завдяки ефективному виполіскуванню не впливають на організм людини в процесі користування речами.

Зручно дозуються за допомогою мірного ковпачка.

При правильному дозуванні гелі є дуже економічними - при однаковому обсязі їх вистачає на 5-6 прань більше, ніж порошку. Тому в змаганні, що вигідніше - порошок або гель для прання, однозначно виграє гель.

Зручне фасування в пластикові ємності з ручкою. Щільна кришка, що закручується виключає витікання гелю з ємності, навіть якщо вона випадково перекинулася. Є можливість купити більш дешевий засіб в м'якій упаковці і перелити його в пляшку.

Попадання гелю в дихальні шляхи при його дозуванні неможливо. Тому вони не можуть завдати шкоди здоров'ю, наприклад, викликати алергію.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully