Гель для прання ціна

Гель для прання ціна оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 5600 мл Universal з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean 5.6l (виробництво Україна) - універсальний гель, підходить як для прання білих так і світлих кольорових речей.

Миттєво розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і ефективно видаляє плями і сильні забруднення. Гель Silver Clean містить засіб для пом'якшення води. Запобігає утворенню накипу в пральних машинах. Підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу. Не подразнює шкіру рук і органи дихання.

Silver Clean 5.6l виготовляється за світовими стандартами, сертифікований, якість продукції на рівні брендів Ariel і Persil. Прекрасна альтернатива сипучим пральних порошків.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Гелі для прання - це інноваційна продукція, яка всього за пару років присутності на ринку отримала колосальну популярність.

Зручна для зберігання форма випуску. У продажі миючі засоби ергономічних пластикових ємностях, знайти місце для зберігання яких не буде складно.

Практична для застосування консистенція. Гелеподібної продукти зручні з тієї точки зору, що їх можна по необережності тільки розлити, та й то це відбудеться або при дуже сильному ударі під руку. В інших ситуаціях на підлогу або предмети розташованих поряд меблів потрапить хіба що пару крапель. При використанні такого засобу легко чітко дотриматися дозування для конкретного обсягу речей. Це забезпечує необхідний рівень чистки предметів гардероба при певній економії щодо витрати концентрату.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully