Гель для прання оптом

Гель для прання оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання кольорової білизни від українського виробника Silver Clean 5600 мл Color з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean 5.6l - універсальний гель, підходить як для прання білих так і світлих кольорових речей.

Миттєво розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і ефективно видаляє плями і сильні забруднення. Гель Silver Clean містить засіб для пом'якшення води. Запобігає утворенню накипу в пральних машинах. підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу. Не подразнює шкіру рук і органи дихання.

Silver Clean 5.6l виготовляється за світовими стандартами, сертифікований, якість продукції на рівні брендів Ariel і Persil. Прекрасна альтернатива сипучим пральних порошків.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Для щоденної або дуже частого машинного прання предметів одягу та домашнього вжитку ідеально підійде гелевий продукт.

Обробку делікатних тканин найкраще довірити гелю. Він м'яко очистить забруднення, діючи в прохолодній воді, відновить колір і текстуру волокон, а в деяких випадках навіть поверне виробу його початковий розмір.

Безпечний і м'який гель стане незамінним засобом для відновлення дитячих речей. Але потрібно пам'ятати, що з сильними забрудненнями впорається тільки якісний порошок.

Гелевий засіб - незамінний продукт для астматиків і людей, чий організм схильний до бурхливої реакції на вплив різних хімікатів.

У господарстві рекомендується мати як пральні порошки, так і їх рідкі аналоги. Правильне комбінування і чергування складів дозволить домогтися максимального результату при мінімальних ризиках.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully