Гель для прання купити оптом

Гель для прання купити оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання для всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 5600 мл Свіжість Лаванди з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean 5.6l (виробництво Україна) - універсальний гель, підходить як для прання білих так і світлих кольорових речей.

Миттєво розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини і ефективно видаляє плями і сильні забруднення. Гель Silver Clean містить засіб для пом'якшення води. Запобігає утворенню накипу в пральних машинах. Підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу. Не подразнює шкіру рук і органи дихання.

Silver Clean 5.6l виготовляється за світовими стандартами, сертифікований. Прекрасна альтернатива сипучим пральних порошків.

Українське виробництво. Європейська сировина і технологія. Даний продукт має всі відповідні дозвільні документи.

Засіб для прання Silver Clean має економний компонентний склад. За рахунок меншої кількості ПАР, ризик виникнення алергії, а також швидкого зносу тканини значно менше. Варто зазначити, що саме гелі рекомендують для обробки делікатних матеріалів.

Якісне вимивання миючого засобу. При використанні гелю для прання вам не доведеться ставити додаткове полоскання, так як речовина добре розчиняється і швидко вимивається з волокон речей в повному обсязі. Значить вас чекає додаткова економія грошей через скорочення тимчасового циклу роботи пральної машини.

Гелі доцільно застосовувати для щоденного прання, для обробки делікатних тканин або просто для того, щоб освіжити практично не брудну або слабозабруднений одяг. Якщо в будинку є маленькі діти або алергики - гель теж є єдино вірним рішенням.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully