Гель для стирки оптом

Гель для прання ціна в Україні

Відкрийте чистоту кольорових тканин і переваги нової упаковки. Легко використовувати, легко зберігати, легко перевозити!

Гель Silver Clean 5000 мл Свіжість Лаванди - це рідкий концентрований засіб для всіх типів білизни. Вибравши гель, вам потрібно в два рази менше засобу, ніж при використанні порошку.

Ще однією перевагою гелю є його рідка консистенція, завдяки якій засіб швидше розчиняється в воді, а ензими, які входять до складу гелю, ефективно справляються з різними видами забруднень, видаляючи їх.

Рідкий порошок Silver Clean - сила порошку і гелю в 1! Чудово відпирає, не залишає слідів на одязі, доглядає за тканиною і захищає колір.

Гель Silver Clean для чутливої шкіри призначений для прання білих і кольорових речей. Білизна після прання буде наповнена свіжим ароматом. Підходить для прання дитячих речей.

Дбайливо ставиться до тканини, зберігаючи первинний колір білизни. Надає білизні м'якість, свіжість, неповторну чистоту, а так само захищає і запобігає елементи пральної машини від накипу.

Гель для прання Silver Clean 5000 мл Свіжість Лаванди гарантує блискучий результат і яскраві фарби.

Контакты

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully