Гель для прання ціна

Гель для прання ціна

Пропонуємо рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 4800 мл Universal з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляє найстійкіші плями, зберігаючи при цьому яскраві та насичені кольори. Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для прання білих і світлих кольорових речей. здатний забезпечити відмінне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

Рідкі гелі для прання вигідніше з точки зору дбайливого ставлення до одягу: одяг значно довше зберігає зовнішній вигляд. Якщо ви перете будівельну робу, то звичайний пральний порошок цілком підійде. Для прання якісного і дорогою одягу рідкі засоби підходять більше, так як одяг не набуває запраний вид протягом тривалішого часу.

Рідкий гель для прання безпечніше з точки зору Вашого здоров'я. Сухі засоби можуть викликати алергію, особливо у дітей, так як частинки сухого порошку знаходяться в повітрі і частина їх потрапляють в дихальні шляхи. З цієї точки зору практично будь-який рідкий засіб краще сухого. Якщо ви особливо занепокоєні проблемою алергії (схильність до алергії або маленькі діти вдома), то найкраще вибрати гіпоалергенні засіб для прання. Його склад спеціально створений з максимальним виключенням відомих технологам алергенів. Перед початком продажів таких засобів проводяться клінічні випробування, за результатами яких є висновок про можливість продажу засобу як гіпоалергенного.

Рідкі засоби для прання безпечніші для навколишнього середовища. Це одна з причин їх популярності в Європі і США. Рідкі засоби для прання не містять фосфати, які завдають шкоди навколишньому середовищу.

Прання рідкими засобами відбувається при більш низьких температурах, ніж при використанні пральних порошків, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Нагріти воду в барабані пральної машини до температури 70 ° C або 90 ° C для ефективного прання звичайним порошком в Україні стає все дорожче. Якщо кілька років тому цей фактор можна було не враховувати взагалі, то тепер він стає все більш помітним.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully