Гель для прання оптом

Гель для прання оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання кольорової білизни від українського виробника Silver Clean 4800 мл Color з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean 4800 мл Color - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляє найстійкіші плями, зберігаючи при цьому яскраві та насичені кольори. Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для прання білих і світлих кольорових речей. здатний забезпечити відмінне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

Властивості і особливості рідких гелів для прання.

Зручне зберігання і застосування, так як зазвичай гелі розміщуються в невеликих ємностях, які не займають багато місця і не створюють труднощів при експлуатації.

Знижена загроза для алергиків завдяки відсутності шкідливих викидів під час розпакування і застосування гелів для прання одягу в пральній машині.

Після завершення прання гелі не залишають на внутрішній поверхні барабана ніяких розводів, а також легко вимиваються разом з водою. Нічого не треба чистити!

Більш делікатний вплив на тканини, завдяки чому вони менше деформуються.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully