Гель для прання купити в Україні

Гель для прання купити в Україні

Пропонуємо купити рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 4800 мл Свіжість Лаванди з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляє найстійкіші плями, зберігаючи при цьому яскраві та насичені кольори. Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для прання білих і світлих кольорових речей. Здатний забезпечити відмінне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

Гель для прання - це розчин поверхнево-активних речовин, повністю готовий до вживання. На відміну від порошків, гелі мають більш м'яку миючу дію, що дозволяє використовувати їх для щоденного прання.

Як правило, гелі застосовуються при пранні в холодній і теплій воді. Рекомендації температурного режиму - 30-40 градусів, зазвичай це прання синтетики, вовни, сумішевих та делікатних тканин. Порошок ж таки можуть використовуватися в більш широкому діапазоні - до 90 градусів. Тому їх «поле діяльності» - це традиційні льон і бавовна.

На відміну від порошків, гелі містять менше аніонних ПАР і більше катіонних і неіоногенних. Гелем легко освіжити повсякденний одяг, він м'якше впливає на тканину. Але якщо вам потрібно відіпрати складні забруднення або сильно заношений одяг, то краще вибрати порошок і високу температуру води. Недарма для посилення роботи гелю розроблені капсули, що поміщаються безпосередньо в білизну і дозволяють минути процес вимивання засобу з завантажувального лотка. Тоді гель швидше розподіляється за обсягом води, починає діяти раніше і «в самому центрі подій».

Ручне прання за допомогою гелів не настільки ефективне. Під час роботи пральної машини відбувається так звана механоактивація, яка разом з хімічною дією гелю забезпечує достатній миючий ефект. При ручному пранні такого процесу не відбувається - весь вплив на бруд забезпечується що входять до складу ПАР і ензимами.

Перевага гелів - в зручному і точному дозуванні. Набагато точніше можна відміряти стаканчиком потрібну кількість або кинути в барабан пральної машини кілька капсул. Порошок ми сиплемо, як правило, «на око» - рідко коли в комплекті йде мірна ложечка.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully