Гель для прання ціна

Гель для прання ціна

Продаємо рідкий засіб для прання всіх типів білизни від українського виробника Silver Clean 4500 мл Universal з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляє найстійкіші плями, зберігаючи при це яскраві та насичені кольори. Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для прання білих і світлих кольорових речей. Здатний забезпечити прекрасне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

При роботі з пральними порошками багато господинь відчувають дискомфорт, тому що склад дуже порошить, дратуючи слизові. Рідини в вигляді гелю не створюють дискомфортних умов і дуже рідко провокують алергічні реакції.

Зберігати гель набагато зручніше, адже кришку флакона можна просто щільно закрутити. Порошок може висипатися з коробки або відсиріти.

Гранули сипучої речовини можуть розчинятися дуже довго навіть в гарячій воді, тому вимивається такий склад досить неохоче, нерідко залишаючи після прання специфічні розводи на речах. Рідкі продукти вимиваються набагато краще, тому вироби не вимагають додаткового полоскання.

Звичний порошок є досить агресивним засобом, його регулярне вживання негативно позначається на стані тканини і призводить до поступового зношування речей. Гелеві склади діють м'яко і акуратно, зберігаючи текстуру волокон. Після їх використання предмети одягу не набувають запраний вид і виглядають як нові.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully