Гель для прання оптом

Гель для прання оптом

Пропонуємо рідкий засіб для прання кольорової білизни від українського виробника Silver Clean 4500 мл Color з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Гелі для прання Silver Clean - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляють навіть найстійкіші плями, зберігаючи при цьому яскраві та насичені кольори. Містять компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Silver Clean підійде для прання білих і світлих кольорових речей. здатний забезпечити прекрасне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

І порошок, і гель - готові до використання засоби, які не потрібно попередньо розводити, змішувати або активувати допоміжними реагентами. Застосування і тих і інших продуктів не викликає ніяких складнощів.

Максимальна ефективність, яку може забезпечити порошок під час прання, досягається при використанні води, розігрітій до високих температур (аж до 90 ° С). Речовини, що входять до складу рідин, при таких показниках руйнуються, тому гель рекомендується розводити теплою водою, температура якої не перевищує 30-40С.

Компоненти, що входять до складу гелів, потребують спеціальної активації, яка можлива тільки при використанні пральної машини. Порошок не вимагає подібного стимулювання, тому краще проявляє себе під час ручної прання.

Безсумнівною перевагою гелів є зручність дозування. У той час як порошки доводиться сипати «на око» або використовувати для цього мірні ложечки, зазвичай не йдуть в комплекті з продуктом, гель можна відміряти ковпачком.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully