Гель для прання купити

Гель для прання купити

Пропонуємо рідкий засіб для прання від українського виробника Silver Clean 4500 мл Свіжість лаванди з оптимальним співвідношенням ціна і якість.

Silver Clean - відмінне рішення для щоденного прання! Ефективно видаляє найстійкіші плями, зберігаючи при цьому яскраві та насичені кольори. Містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах. Підійде для прання білих і світлих кольорових речей. Здатний забезпечити відмінне відпирання плям, має кондиціонуючі добавки, завдяки чому білизна отримує приємний аромат.

Чудовий також для прання в холодній воді. Не подразнює ніжну шкіру рук, а також органи дихання.

Рідкі продукти містять набагато менше речовин, що негативно впливають на стан навколишнього середовища. З цієї причини ведеться активна пропаганда застосування гелевих засобів. З огляду на той факт, що гель дає максимальний ефект при низьких температурах, а порошок - при високих, економія електроенергії в першому випадку очевидна.

Після прання рідкі продукти вимиваються швидше, ніж сипучі, не залишають ніяких слідів, але значна частина миючого складу йде на пом'якшення водного середовища.

Гелі містять активні ензими, які сприяють видаленню білкових органічних забруднень. Порошок такими властивостями похвалитися не може (тільки якщо вони не спеціалізовані).

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully