Гель для стирки оптом

Рідкі порошки ціна оптом

Засоби для прання відрізняються великою різноманітністю - це цілий комплекс продукції, призначеної як для прання в умовах дому, так і для целюлозно-паперової промисловості та інших підприємств даного профілю.

Рідкий засіб для прання Silver Clean 3000 мл Universal підходять для прання як білої, так і кольорової білизни, і може використовуватися при температурі води від 40 до 95? C. Цей засіб відмінно відпирирає білкові і жирові забруднення, і при цьому діє більш дбайливо.

Розроблено спеціально для ефективного прання кольорових і чорних речей при будь-яких температурах. починає діяти з перших хвилин використання, тому може застосовуватися для прання в швидкому режимі. Підходить для ручного прання. Не містить відбілювачів, зберігає волокна і первинний колір речей! Завдяки своєму складу, може використовуватися навіть в жорсткій воді.

Підходить для прання дитячого одягу з білих і кольорових тканин, а також одягу людей з чутливою шкірою.

Висока концентрація активних рослинних ПАР забезпечує ефективне прання і економію засобу навіть у швидкому режимі.

Не містить фосфатів, оптичних відбілювачів, штучних барвників і синтетичних ароматизаторів. Не завдає шкоди навколишньому середовищу

.

Рекомендований людям, які мають алергічну реакцію на засоби побутової хімії. Нова формула на основі безпечних рослинних інгредієнтів забезпечує високу ефективність і екологічність використання.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully