Гель для стирки оптом

Гель для прання купити в Україні

Компанія Silver Clean пропонує універсальний ефективний засіб, використовувати який можна як для ручного, так і автоматичного прання.

Незалежно від типу тканини і ступеня її забрудненості, ви отримаєте гарантований результат і зможете повернути естетичний зовнішній вигляд свого одягу!

Завдяки унікальній технології виробництва та певного складу, рідкий гель Silver Clean піниться не так сильно, як звичайний порошок для ручного та автоматичного прання.

Крім цього, він не викликає алергічних реакцій, що особливо важливо при пранні дитячого одягу і речей людей з чутливою шкірою. В процесі прання гель буде повністю вимитий зі спеціального відсіку машинки, що запобіжить її швидку поломку і непотрібні витрати.

Рідкий засіб для прання Silver Clean може бути використано для очищення сильно забруднених речей за умови попереднього нанесення гелю на пляму.

Такий пральний порошок може бути використаний навіть для ручного прання, забезпечивши відмінний результат і повне видалення навіть старих плям.

Засіб можна використовувати для прання будь-яких речей, при цьому вам не доведеться переживати про плями або білі сліди на одязі.

Рідкий порошок для прання Silver Clean переваги

  • економія коштів при кожному пранні;
  • зниження витрат на покупку пральних засобів;
  • пом'якшення води і тканин;
  • наявність приємного аромату у речей після прання.

У складі гелю присутні речовини, дія яких спрямована на видалення забруднень, пом'якшення жорсткої води і тканин.

Крім цього, Silver Clean - це засіб, який є відмінним з точки зору екології і нешкідливості для людського здоров'я. Це обумовлено особливим складом і спеціальними компонентами, які активно впливають на забруднення і при цьому не викликають алергічної реакції.

Щоб пральний гель забезпечив вам отримання бажаного результату, важливо уважно підійти до його вибору. Віддайте перевагу нашій продукції, що буде гарантією високої якості та нешкідливості засобу.

Гель Silver Clean являє собою універсальний засіб, який підійде для машинного й ручного прання. Незалежно від обраного методу очищення тканини, ви зможете видалити забруднення, відновити насиченість кольору речі або її білосніжний відтінок.

Зручне дозування і простота зберігання зроблять процес прання максимально простим і комфортним для вас!

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully