Гель для стирки оптом

Гель для прання ціна

Silver Clean в порівнянні з порошковими засобами мають істотні переваги.

Унікальні технології і виключно натуральні і безпечні компоненти дозволили нам створити екологічно безпечний, гіпоалергенний гель для прання найвищої якості.

Краще виполікуються. Рекомендовані для прання пуховиків, курток, одягу з вовни.

Не містять твердих часток, здатних зіпсувати мембранну тканину.

Рідкий засіб для прання повністю розчиняється у воді при температурі до 40 °C.

Виключається потенційна небезпека поширення в повітрі шкідливих хімічних елементів. Зберігання в щільно закритій ємності дозволяє забезпечити екологічну чистоту в будинку.

Вибирайте зручну форму оплати і спосіб доставки. Ми гарантуємо оперативну відправку вашого замовлення за вказаною адресою.

Зробити ваші речі неймовірно м'якими, свіжими, кришталево чистими і при цьому зберегти яскравість кольору допоможе гель для прання Silver Clean.

Гель володіє поліпшеною формулою, яка дозволяє визначати різні забруднення і ефективно видаляти їх. Чистота білизни без зайвих зусиллі!

Ідеально підходить для вовни, шовку, кольорових і делікатних тканин, захищає волокна тканини і зберігає колір.

Виробництво і продаж засобів для прання

Відмінно видаляє забруднення, змішані плями, плями від жиру, органічних відходів. Усуває неприємні запахи і залишає приємний аромат. Не містить згущувачів, нейтралізує залишки лужних речовин після прання. Не потрібно додаткового спеціального захисту пральної машини від вапняних відкладень. допомагає запобігти утворенню накипу і відкладень.

Рідкий пральний порошок Silver Clean відрізняється високою якістю. Незважаючи на те, що він не належить до дитячих порошків, але його можна використовувати для прання дитячих речей. З самого початку рідкий гель приваблює тим, що він не відчувається на руках і чудово змивається. Бруд і плями моментально змиваються з речей, вода стає брудною, але вона не забарвлюється кольором тканини. Після прання стає яскравішим колір тканини, білі речі стають ще білішими.

Цей гель відрізняється яскравим, гарним зовнішнім виглядом. Його можна використовувати і для прання дитячих речей, оскільки він не викликає алергічних реакцій. Після нього речі стають чистими, м'якими і приємними на дотик. За допомогою прання при більш низьких температурах, а також прання на делікатних режимах і без віджиму можна значно зменшити зношування речей. Такі режими особливо краще використовувати для прання нових речей.

Бажаєте купити рідкий засіб для прання в Україні? Залиште повідомлення на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим час.

Контакти

(093) 041-36-69, (099) 408-84-18
silver.clean.lutsk@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully